Jak nosić broszki?

Broszka jest jednym z rodzajów biżuterii, które w ostatnich latach zyskują na popularności. Stanowią one idealny element dekoracyjny dla każdej kobiety, niezależnie od jej wieku. Dlatego warto wiedzieć, jak nosić broszki w odpowiedni sposób.

Klasyczna broszka

Broszki można przede wszystkim nosić w sposób klasyczny, co wciąż jest bardzo popularną metodą noszenia tego rodzaju biżuterii i w fantastyczny sposób ją eksponuje. Broszkę (https://www.ceneo.pl/Broszki) tradycyjne nosi się na piersi lub na przykład na zapięciu swetra. Ten sposób noszenia biżuterii z całą pewnością nada unikalnego charakteru całej stylizacji. Może on odmienić każdy strój, który komponowany jest na wieczorne wyjścia, czy też uroczystości, ale także może idealnie pasować do zwykłego swetra i jeansów.

Broszka jako ozdoba

Broszki mogą być także wykorzystywane jako jedna z form ozdoby, które są stosowane przy takich elementach damskiej garderoby jak chusty, apaszki, czy też szaliki. Produkty te są szczególnie przeznaczone do dekorowania ich taką biżuterią jak broszki, ponieważ nadają im one niepowtarzalnego charakteru. Broszka noszona w tej formie w pobliżu szyi może być także bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnego łańcuszka, naszyjnika, czy też wisiorka. Jednakże nosząc broszkę w ten sposób warto zadbać o to, aby była ona w odpowiedni sposób dopasowana do rodzaju materiału, z którego stworzona jest chusta, apaszka czy szalik. Tylko wtedy będzie się dobrze komponować. Do ciężkich, zimowych szali poleca się nosić duże rozmiary broszek, natomiast do lekkich apaszek małe broszki.

Czytaj także  Magda Butrym lookbook na wiosnę i lato 2015

Broszka jako przypinka

Broszka z powodzeniem może być także używana jako przypinka do różnego rodzaju elementów, wśród których można wyróżnić przede wszystkim torebki, ale także plecaki. Jednakże przy tym sposobie noszenia broszki warto zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana jest dana torebka lub plecak. Warto przypinać broszki tylko do takich materiałów, na których nie zostaną w późniejszym czasie ślady po noszeniu broszki. Broszki idealnie komponują się zwłaszcza z torebkami, które posiadają stosunkowo długie paski, ponieważ na nich można w odpowiedni sposób umieścić jedną sztukę tego rodzaju biżuterii lub nawet kilka sztuk. W przypadku umieszczenia kilku broszek obok siebie warto, aby były one w podobnej stylistyce i do siebie pasowały. Taka torebka z całą pewnością zwróci uwagę każdego przechodnia.

Niecodzienna broszka

Broszki mogą być także noszone na inne, atrakcyjne sposoby, co jest zależne od gustu i upodobań osób, które je noszą. Dlatego też ten rodzaj biżuterii może być noszony także między innymi na nogach i być umieszczony na takim elemencie garderoby jak buty. Broszki w szczególności pasują do lekkiego, letniego obuwia, wśród którego można przede wszystkim wymienić sandały lub baleriny. Z całą pewnością ten sposób noszenia broszki zwróci uwagę każdego, ponieważ rzuca się w oczy. Najlepiej przytwierdzać broszki do różnego rodzaju elementów sznurowanych, które znajdują się w butach.

Czytaj także  Bluza i marynarka? Styl dla odważnych mężczyzn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *